Prodejce nových vozů

AUTOSYSTEM.CZ je jednička ve zprostředkování prodeje nových vozů. Máme 32 let zkušeností v obchodu s automobily a již více než 67 000 spokojených zákazníků.

Proč jsme nejlepší zprostředkovatel online prodeje nových aut v ČR?

Obchodní model

AUTOSYSTEM.CZ je obchodní model internetové aplikace zprostředkovávající prodej automobilů obchodních partnerů zákazníkům.

AUTOSYSTEM.CZ je prodejní aplikace nových automobilů zejména pro autorizované dealery všech značek v České republice.

AUTOSYSTEM.CZ = nové automobily v ČR.

Smluvní prodejci vozidel marketingově nabízených v rámci aplikace AUTOSYSTEM.CZ jsou dealeři jednotlivých značek vozidel, nikoliv tento portál sám. Zákazník se tak vždy seznamuje v rámci procesu nákupu s konkrétním důvěryhodným prodejcem, se kterým uzavře kupní smlouvu a v jehož kamenné prodejně si může vozidlo převzít.

AUTOSYSTEM.CZ je největším zprostředkovatelem prodeje automobilů prostřednictvím internetu a souvisejících mobilních služeb v České republice.

AUTOSYSTEM.CZ vznikl transformací původního AUTOMODUL.COM na dvě nové aplikace:

  • AUTOMODUL.CZ zajišťující reklamní a inzertní funkce původního systému
  • AUTOSYSTEM.CZ zajišťující obchodní funkce původního systému

AUTOSYSTEM.CZ navazuje a je pokračovatelem realizace obchodních případů s původním obchodním týmem a se zázemím IT skupiny, která se podílí na realizaci obou projektů.
AUTOMODUL a AUTOSYSTEM vznikly na základech prvního internetového obchodu s automobily v ČR, který jako první realizoval obchodní model zprostředkování prodeje automobilů.

Obchodní aplikace AUTOSYSTEM.CZ zprostředkovává prodej automobilů obchodních partnerů, dealerů a prodejců koncovým zákazníkům. Obchodní aplikace AUTOSYSTEM.CZ je určena pro potenciální zákazníky a obchodní partnery, kteří k získání informací a obchodu využívají moderních komunikačních prostředků a technologií.

Ve vztahu k zákazníkovi je AUTOSYSTEM.CZ moderní, globální obchodní tržiště zajišťující ve spolupráci s významnými oficiálními prodejci automobilů, leasingovými společnostmi, pojišťovnami a dalšími obchodními partnery v komoditě "auto" zprostředkování prodeje automobilů. Jedná se o podporu prodeje automobilů alternativním způsobem - prostřednictvím moderních komunikačních technologií s využitím z toho plynoucích výhod pro zákazníky.

Ve vztahu k obchodnímu partnerovi - prodejci - je AUTOSYSTEM.CZ jedinečným obchodním modelem, který staví nejen na využití globálních komunikačních technologií, ale především na profesionálních obchodních schopnostech a zkušenostech. Tím se významně odlišuje od řady pasivních internetových systémů a na rozdíl od nich je především skutečným obchodním systémem, který zákazníka aktivně oslovuje, získává a komunikuje s ním za účelem zprostředkování prodeje automobilu.

Obchodní tým společnosti AutoSystem a.s. je veden pracovníky, kteří se již 32 let úspěšně zabývají obchodem s automobily a souvisejícími finančními a marketingovými aktivitami.
V portfoliu společnosti je již více než 67 000 zákazníků a denně přibývají další.
Společnost dlouhodobě spolupracuje s nejúspěšnějšími obchodními partnery v komoditě auto.


Tým společnosti AutoSystem a.s. pravidelně zveřejňuje aktuality z obchodu s automobily na specializovaném webu www.autonewsletter.cz.

Reklama X
<<
Volvo SELEKT

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 67 000 spokojených zákazníků