10 / 3 185

Hvězdou Toyota Víkendu bude Corolla sedan

3.10.2022 |  Štítky: Toyota

Hlavní hvězdou podzimního Toyota Víkendu bude nejprodávanější vůz světa - Toyota Corolla, a sice ve verzi sedan s benzínovým motorem 1,5 Dynamic force, výkonem 123 koní, šestistupňovou manuální převodovkou a štědrou výbavou Active či Comfort. Akční cena přitom začíná už na 489 900 Kč. Akční sleva činí 78 000, respektive 83 000 Kč v závislosti na výbavě a k tomu bonus za výkup stávajícího vozu ve výši 25 000 Kč. Navíc v době, kdy se na nové vozy čeká dlouhé měsíce, je Corolla sedan skladem a připravená k okamžitému odběru.

Obě verze Corolly sedan jsou vybaveny klimatizací, dotykovým multimediálním systémem s podporou Apple CarPlay a Android Auto. Samozřejmostí je předkolizní systém s funkcí rozpoznávání chodců a cyklistů, upozornění na opuštění jízdního pruhu, nouzové brzdění. Výbava Comfort má také zadní parkovací kameru, 16 kola z lehkých slitin, kožený volant či chromované detaily v interiéru.

Navíc si lze pořídit paket Tech, mimo jiné s vyhřívanými předními sedadly a předními i zadními parkovacími senzory a navigací Connected. Paket Style pak přináší například ještě 17 kola, přední projektorové Bi-LED světlomety či zatmavená zadní okna.

V rámci akční nabídky je ke Corolle sedan k dispozici také bohaté příslušenství. K vozu je zdarma rohož zavazadlového prostoru a střešní nosič. Za zvýhodněné ceny pak například střešní box nebo střešní nosiče jízdních kol.

V akční nabídce bude k dispozici i oblíbený crossover Toyota C-HR, a to se slevou ve výši 70-90 000 Kč dle výbavy a bonusem 35 000 Kč za výkup stávajícího vozu u všech verzí.

Toyota zároveň výrazně zlepšila doby dodání zejména u městských vozů, a to až o polovinu, což v praxi znamená, že modely Aygo X, Yaris, Yaris Cross, Corolla Cross, Toyota C-HR a RAV4 v benzínové variantě mají již standardní dobu dodání.

Na všechny zmíněné vozy lze také využít výhodný operativní leasing KINTO One, což je vlastní služba automobilky Toyota určená fyzickým i právnickým osobám. Speciální nabídka KINTO One znamená, že například zmíněnou Corollu sedan můžete mít už za 6 999 Kč bez DPH měsíčně. Auto tak nemusíte vlastnit, prostě si jen užíváte cestování, které se zároveň stává dostupnějším. O vůz se po celou dobu trvání leasingu stará Toyota. Smlouvu KINTO One lze uzavřít až na 60 měsíců.

 

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<
Volvo SELEKT

máme 31 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 67 000 spokojených zákazníků